Chci se stát
členem ČSSD

Aktuality

Sportovní centra a doprava - hlavní témata návštěvy hejtmana

Kralupy nad Vltavou, 8. října 2014 - Hejtman Středočeského kraje Miloš Petera dnes přijel do Kralup nad Vltavou, kde navštívil Dvořákovo gymnázium v souvislosti se vznikajícími sportovními centry. Následně proběhlo jednání s kralupským zastupitelem za ČSSD Antonínem Seidelem mimo jiné i o dopravní infrastruktuře v Kralupech. "Kolegu Seidela jsem informoval o jednáních mezi krajem a Ministerstvem dopravy ve věci přípravy obchvatu města", uvedl Miloš Petera a přislíbil další spolupráci na tomto projektu.

Antonín Seidel diskutuje s Milošem Peterou o dopravě v Kralupech.

Čti více »

Setkávání s voliči - středa 8/10/2014

Kandidáti ČSSD pokračují v setkávání s občany Kralup před pátečními a sobotními volbami do Zastupitelstva města. Dnes jste je mohli potkat na Palackého náměstí. Byli mezi nimi Martina Švejdová, Antonín Seidel, Ondřej Nauš, Bedřich Krejza a Jiří Pokorný.

Ondřej Nauš na Palackého náměstí

Čti více »

Setkávání s voliči - úterý 7/10/2014

Dnes naši kandidáti hovořili s občany Kralup na Seifertově náměstí. Diskuse se vedla mimo jiné i o tom, zda se dá stát a město řídit jako firma. Mítinku se zúčastnili Antonín Seidel, Ondřej Nauš, Bedřich Krejza, Jiří Pokorný a Josef Kašpar.

Antonín Seidel v diskusi s občany

Čti více »

Setkávání s voliči - pondělí 6/10/2014

Pondělí 6/10/2014 od 14:30 trávili kandidáti sociální demokracie mezi voliči. Mítinku se účastnili Martina Švejdová, Antonín Seidel, Luboš Jahoda a Bedřich Krejza.

Kandidáti ČSSD na Palackého náměstí

Čti více »

Isoutok.cz - odpověď na anketu mezi kandidáty

Jaké jsou podle Vás největší problémy města? (max. 3)

Bezpochyby největší nešvar u nás v Kralupech spočívá v dopravní zátěži a z ní vyplývajících komplikací jakými jsou dopravní zácpy a emise škodlivin. Druhá potíž vyplývá z rizika povodní, které nejenže ohrožují město možnými hospodářskými škodami, ale zároveň zvyšují ceny pojistek. Třetí problém bych pak viděl v nedostatku míst v mateřských školkách.

Čti více »

S jakým cílem a záměrem vstupujeme do říjnových voleb?

Od sociálních demokratů nelze čekat nic jiného než snahu o udržitelný rozvoj veřejných služeb. My se chceme zaměřit na ty v oblasti péče o děti. Dalším důležitým a zanedbávaným tématem je politika v oblasti bydlení. Z tohoto důvodu budeme v zastupitelstvu města klást důraz na zajištění dostatku míst v mateřských školách, zvážíme obnovení jeslí a pokusíme se zahájit výstavbu nových startovacích a sociálních bytů.

 

Čti více »

Usnesení MO ČSSD Kralupy nad Vltavou k vnitrostranické situaci

1) MO ČSSD Kralupy vyjadřuje plnou podporu předsedovi Bohuslavu Sobotkovi.

2) MO ČSSD Kralupy odmítá praktiky 1. místopředsedy Michala Haška a místopředsedy Zdeňka Škromacha ve věci povolebního vyjednávacího týmu.

3) MO ČSSD Kralupy požaduje svolání mimořádného volebního sjezdu strany do března 2014.

4) MO ČSSD Kralupy žádá o svolání mimořádného jednání OVV ČSSD Mělník k povolební vnitrostranické situaci, a to do 4. 11. 2013.

Čti více »

Rozhovor pro Oranžový klub o rovných příležitostech a prorodinné politice

http://www.oranzovy-klub.cz/cz/aktualita/antonin-seidl-kandidat-cssd-ve-stredoceskem-kraji/122

 

Rozhovor s kandidátem do Poslanecké sněmovny za ČSSD Antonínem Seidelem (č. 18 na kandidátce), který je mimo jiné i členem Klubu přátel Oranžového klubu

Narodil se v březnu roku 1986 v Mělníku. Vyrůstal v Otvovicích a v Kralupech nad Vltavou. Po maturitě na Česko-italském jazykovém gymnáziu v Praze vystudoval bakalářský program politologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, kde nyní pokračuje v navazujícím magisterském studiu. V komunálních volbách v roce 2010 byl zvolen do Zastupitelstva města Kralupy nad Vltavou. Členem ČSSD je od roku 2006.

Čti více »
« | 1 2 3 | »