Chci se stát
členem ČSSD

Aktuality

S jakým cílem a záměrem vstupujeme do říjnových voleb?

Od sociálních demokratů nelze čekat nic jiného než snahu o udržitelný rozvoj veřejných služeb. My se chceme zaměřit na ty v oblasti péče o děti. Dalším důležitým a zanedbávaným tématem je politika v oblasti bydlení. Z tohoto důvodu budeme v zastupitelstvu města klást důraz na zajištění dostatku míst v mateřských školách, zvážíme obnovení jeslí a pokusíme se zahájit výstavbu nových startovacích a sociálních bytů.

 

Pokud jde o specifická témata pro Kralupy, budeme činit kroky k realizaci protipovodňových opatření, která jsou nezbytná nejen z hlediska ochrany stávajícího majetku, ale i z důvodu dalšího rozvoje města. Nebezpečí povodní mimo jiné zvyšuje ceny pojistek.

Chronickým problémem našeho města je tranzitní doprava. V této věci budeme pokračovat v podpoře snah ministerstva dopravy a Středočeského kraje o vybudování obchvatu města. Byť se stále jedná o projekt na dlouhou dobu nyní se zdá, že získal podporu ústředních orgánů státu a samospráva města musí této okolnosti maximálně využít.

Chceme se též věnovat pokračování revitalizace městského centra tak, aby Kralupy konečně dostaly důstojné náměstí. Hodláme se zaměřit na další využití budovy pivovaru, který chápeme jako významnou industriální stavbu, jež je součástí tváře Kralup.

Co se týče oblastí, které mně osobně nejvíce zajímají, pak musím zmínit rozpočtovou politiku města, neboť tato má klíčovou úlohu z hlediska fungování samosprávy a velký dopad na správný chod všech jejich orgánů a dalších jí podléhajících institucí.

 

Zpět

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentáře


Bold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici dvÄ›: