Chci se stát
členem ČSSD

Aktuality

Sportovní centra a doprava - hlavní témata návštěvy hejtmana

Kralupy nad Vltavou, 8. října 2014 - Hejtman Středočeského kraje Miloš Petera dnes přijel do Kralup nad Vltavou, kde navštívil Dvořákovo gymnázium v souvislosti se vznikajícími sportovními centry. Následně proběhlo jednání s kralupským zastupitelem za ČSSD Antonínem Seidelem mimo jiné i o dopravní infrastruktuře v Kralupech. "Kolegu Seidela jsem informoval o jednáních mezi krajem a Ministerstvem dopravy ve věci přípravy obchvatu města", uvedl Miloš Petera a přislíbil další spolupráci na tomto projektu.

Antonín Seidel diskutuje s Milošem Peterou o dopravě v Kralupech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Následně si hejtman Petera prohlédl probíhající rekonstrukci průtahu města, kterou realizuje Středočeský kraj společně s městem Kralupy s příspěvkem z evropských fondů a v jejímž rámci májí vzniknout tři nové kruhové objezdy. "Jsem rád, že se Středočeský kraj rozhodl k této investici, od které očekáváme po jejím dokončení plynulejší průjezd městem", řekl Antonín Seidel.

Ke strojům :-)

Hlavním tématem hejtmanovy návštěvy však byla vznikající sportovní centra, která kraj hodlá finančně podpořit a na nichž budou spolupracovat kralupské sportovní kluby. Konkrétně pak BK Kralupy junior 2014. Hlavním cílem sportovního centra je zabezpečení sportovní přípravy cca 100 talentovaných hráčů basketbalu ve věkové kategorii 11 - 22 let, kteří hrají krajský přebor a dorosteneckou ligu. Celkový navrhovaný příspěvek na vznik a provoz centra je 500 tis. Kč za rok. "Podporu sportu ze strany kraje velmi vítám a jsem rád, že jsem mohl sledovat vznik tohoto projektu", dodal Seidel.

Dále se počítá s podporou kralupské hokejové mládeže. Z tohoto důvodu hejtman v doprovodu zastupitele Antonína Seidela a zástupců HK Kralupy navštívil kralupský zimní stadion.

Miloš Petera na kralupském zimním stadionu

Zpět

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentáře


Bold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici dvÄ›: