Chci se stát
členem ČSSD

Lídr a kandidátka ČSSD KRALUPY

Lídr kandidátní listiny: Bc. Antonín Seidel, 28 let, ČSSD, projektový pracovník fondů EU

Narodil se v březnu roku 1986 v Mělníku. Vyrůstal v Otvovicích a v Kralupech nad Vltavou. Po maturitě na Česko-italském jazykovém gymnáziu v Praze vystudoval bakalářský program politologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, kde nyní pokračuje v navazujícím magisterském studiu. V minulém roce absolvoval studijní pobyt v rámci programu Erasmus v italské Pise. V komunálních volbách v roce 2010 byl zvolen do kralupského zastupitelstva, kde působí do současnosti. Pracuje ve Fondu dalšího vzdělávání. Hovoří italsky a anglicky. Mezi jeho koníčky patří společenské vědy, historie, literatura, kinematografie a cestování. Členem ČSSD je od roku 2006.

Kandidát č. 2: Mgr. Ondřej Nauš, 34 let, ČSSD, finanční manažer fondů EU

Narodil se v roce 1980 v Litoměřicích, od tří let žije v Kralupech nad Vltavou. Vystudoval kralupské Dvořákovo gymnázium a na filosofické fakultě Univerzity Karlovy historii, se zaměřením na hospodářské a sociální dějiny, a politické vědy, v rámci programu Erasmus také jeden semestr na Univerzitě Lipsko.

První krátkou pracovní zkušenost načerpal na Magistrátu hlavního města Prahy.  Pak dva roky pracoval v sanatoriu v severní Anglii, a po večerech chodil na kurzy angličtiny. Od roku 2008 pracuje pro Středočeský kraj na krajském úřadě, v oboru evropských projektů.

Členem ČSSD je od roku 2005.

Kandidát č. 3: Oldřich Švejda, 49 let, ČSSD, řidič

Narodil jsem se ve Varnsdorfu, odmaturoval na SOŠ v Mladé Boleslavi. Posledních dvacet let jsem pracoval u HZS SŽDC jako hasič technik specialista. Mé koníčky jsou příroda a cestování. V případě úspěchu ve volbách se chci zasadit hlavně o zkvalitnění práce Městské policie, protipovodňová opatření, zlepšení dopravní situace ve městě a dostatek parkovacích míst pod kamerovým systémem. 

Kandidát č. 4: Bedřich Krejza, 43 let, ČSSD, vlakvedoucí

 

Narodil se 6.čecvence 1971 ve Slaném. Dětství a mladší školní léta prožil v Kralupech nad Vltavou. Po ukončení základní školy začal studovat střední odborné učiliště místního hospodářství v Mělníku-Pšovce, obor prodavač smíšeného zboží. V březnu 1990 nastoupil k ČD jako dozorce výhybek, poté prošel několika profesemi a v roce 1993 složil odbornou zkoušku pro funkci vlakvedoucí osobní dopravy, kde působím dosud. Hovoří dvěma cizími jazyky a to rusky a německy. Mezi jeho koníčky patří cestování, železniční modelářství, četba, film a divadlo. V městském zastupitelstvu by se chtěl věnovat problematice dopravy a dopravní obslužnosti v našem městě. Jeho životní moto: ,,Život je nejlepší universita".

 

Kandidát č. 5: Otakar Pátek, 65 let, BEZPP, důchodce, předsed.dozor.rady Stř.svazu led.hokeje

Narodil se v listopadu roku 1948. Vyrůstal v Zeměchách, kde žije dosud, a kde se angažoval v místním společenském životě (dodnes aktivně působí v TJ Sokol Zeměchy). Vystudoval střední průmyslovou školu v Praze na Smíchově. Pracoval jako návěstní mistr u ČD a později jako mistr u Telecomu. Celý život se aktivně věnoval sportu nejvíce hokeji jako hráč a později jako trenér a funkcionář kralupského a středočeského hokeje, kde dodnes působí v pozici předsedy dozorčí rady Krajského svazu, i na dále se věnuje i sportovní přípravě kralupské hokejové mládeže. V zastupitelstvu by se chtěl věnovat především podpoře mládežnického sportu. Je ženatý má dva syny, kteří pokračují v jeho zájmu o lední hokej. Mezi jeho koníčky patří modelářství a hudba.

Kandidát č. 6: Milan Pavlovič, 61 let, ČSSD, vedoucí posunu

Kandidát č. 7: Mgr. Věra Plátková, 69 let, ČSSD, učitelka SŠ

Pochází z Kralup n. Vlt., kde vystudovala gymnázium. Formoval ji basketbal a parta spoluhráček včetně trenéra. Během studia na matematickofyzikální fakultě  UK žila v Praze. Při studiu absolvovala kurz instruktora lyžování a hrála basketbal za fakultu. Obojí využila při práci s dětmi mimo vyučování. Svoji učitelskou praxi vykonávala především ve SPŠ a SOU Vodochody, poté v Praze a sedm let v SOŠ a SOU v Kralupech n. Vlt.. V Kralupech bydlí dodnes. Má dva syny a je rozvedená. Členkou Sociální demokracie je od roku 1995. V současné době je v důchodu a učí na zkrácený úvazek ve VOŠ a SUŠ textilních řemesel v Praze. 

Kandidát č. 8: Miroslav Hakl, 30 let, BEZPP, hasič

Narodil se v lednu roku 1984 a od svých dvou let vyrůstal v Kralupech nad Vltavou. Absolvoval Střední odborné chemické učiliště v Kralupech. V roce 2008 nastoupil k HZSP Řež a poté přešel do HZSP Syntos, kde pracuje dodnes. Od roku 2003 je aktivně zařazen a podílí se na práci jednotky SDH Kralupy, kde se mimo jiní zapojil do odstraňování následků ničivých povodní v roce 2013. Zároveň se ve volném čase podílí na přípravě hasičské mládeže. Dále spolupracuje na kralupském společenském dění, kde je znám jako DJ Haki. Aktivně hrál kralupskou hokejbalovou AHL. Mezi jeho záliby patří kromě jeho práce v HZS a SDH hudba a rodina. Je nastávajícím tatínkem.

Kandidát č. 9: Jiří Pokorný, 62 let ČSSD, elektrikář

Kandidát č. 10: Martin Ekl, 56 let, ČSSD, živnostník

« | 1 2 3 | »